Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Про нас

Будь-яка техніка з часом виходить з ладу, у тому числі й комп’ютерна. А якщо її використовувати занадто часто- то й поготів !!! Та якщо у Вас вийшов з ладу ноутбук, нетбук, ПК, планшет чи інша комп’ютерна техніка – не варта засмучуватись, просто зверніться за допомогою до досвідчених фахівців. Вартість ремонту залежить від характеру поломки. Тому гарантувати низьку ціну на свої послуги не ризикне жодний сервісний центр. Приміром, якщо у Вас вийшла з ладу клавіатура або не працює тачпад – це одна ціна, а якщо процесор чи потребує заміни матриця – зовсім інша. Але звернувшись в СЦ ” SATA Service” Ви отримуєте не тільки якісний ремонт, але й доступні ціни за виконану роботу та запчастини завдяки наявності широкого асортименту необхідного матеріалу та прямій співпраці з постачальниками в Україні, Європі та Китаї.

Чому саме ” SATA Service” ?

Майстри нашого сервісного центру – досвідчені й кваліфіковані спеціалісти, тому надають послуги по обслуговуванню будь-якої комп’ютерної техніки. Наявність усього необхідного сучасного обладнання для діагностики і ремонту забезпечує нам можливість швидкого та якісного обслуговування Вашого ноутбука чи ПК. Також ми надаємо гарантію на проведені роботи та замінені деталі.


 

Ми наполегливо не рекомендуємо Вам виконувати ремонт комп’ютера своїми руками, адже такий ремонт призводить до ще більших проблем !!! Особливо це стосується ремонту чіпсета, оскільки для виконання такого ремонту потрібно мати спеціальне обладнання та навички. Краще довіритись кваліфікованим фахівцям , які якісно та надійно відремонтують Вашу техніку.


 

Отже, підсумуємо наші переваги:

  • Зручне розташування . СЦ ” SATA Service” знаходиться біля самого центрального вокзалу, що є зручним не тільки для мешканців нашого міста, але й для околиць та навколишніх сіл , районних центрів;
  • Наявність усього необхідного сучасного обладнання для діагностики і ремонту;
  • Привітний персонал та досвідчені, з великим багажом необхідних знань та навичок, спеціалісти;
  • Наявність широкого асортименту запчастин;
  • Доступні ціни на б/у комп’ютерну техніку, ремонт та вигідні умови викупу.
  • Остаточна ціна ремонту завжди узгоджується з клієнтом;

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені