Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Викуп

Наявність ноутбука сьогодні – швидше необхідність, а не розкіш. Без нього учень або студент не зможе підготувати змістовний матеріал, а офісний працівник не зробить детальну звітність чи не підготує якісну презентацію… Як відомо, моделі ноутбуків постійно удосконалюються і техніка швидко  морально старіє. Рано чи пізно, по різним причинам, Ви вирішете продати свого комп’ютерного помічника. Як і де це здійснити на максимально вигідних умовах ? Спробуємо відповісти на це питання.


 

Причини продажу ноутбука

Слід розглянути ситуації, коли виникає необхідність продажу особистого ноутбука. Вони можуть виникнути при наступних обставинах:

 • Ваш пристрій морально застарів, тому Ви хочете замінити його на більш сучасний;
 • Ви вирішили придбати інший ноутбук, тому що Ваш не відповідає Вашим вимогам;
 • Ремонт Вашого ноутбука занадто дорогий і співставний з покупкою робочого б/у  ноутбука;
 • Вам просто знадобились гроші у корткі сроки.

У чому зміст продажі ноутбука на запчастини?

Ви можете у короткі сроки отримати кошти за Ваш не робочий ноутбук, здавши його на запчастини, та вкласти гроші у покупку нового чи б/у комп’ютера.

Чому не вигідно продавати ноутбук на запчастини самому ?

Продаж ноутбука на запчастини займає багацько часу, так як деякі деталі ноутбука незатребувані й не ходові. Попри це, існує ймовірність того, що при самостійній розбірці комп’ютера Ви можете пошкодити вцілілі запчастини, значно зменшивши загальну вартість від продажу.


 

Прийнявши рішення принести комп’ютер на викуп у наш сервісний центр, Ви заощаджуєте свій час, оскільки діагностика на викуп триває або миттєво, або напротязі 1-3 днів.. Для початку зв’яжіться з нашими менеджерами телефоном або в приватних повідомленнях. Практика торгівлі старими речами широко поширена в усьому світі. Так продають одяг, автомобілі та меблі. У кожного товару є свої характеристики, які слід враховувати під час здійснення угоди. Тому під час бесіди чи переписки з нашим фахівцем вкажіть наступну інформацію:

 1. бренд й модель виробника ноутбука;
 2. тип і частоту процесора;
 3. обсяг оперативної пам’яті;
 4. обсяг жорсткого диска;
 5. тип та найменування відеокарти;
 6. зовнішній вигляд ноутбука;
 7. наявність несправностей.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Мобільний номер

  Ваше повідомлення

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені