Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Оптимізація продуктивності

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Оптимізація продуктивності

Оптимізація продуктивності

Найбільш очевидний спосіб – це замінити комп’ютер на що-небудь поміцніше, його ми розглядати не будемо :). А от замінити якусь запчастину (комплектів) цілком можливо. Треба тільки розібратися що можна замінити витративши менше грошей, і отримавши максимум збільшення швидкодії комп’ютера.

А. Процесор замінювати варто у випадку, якщо новий буде як мінімум на 30% швидше встановленого. Інакше помітного приросту в продуктивності не буде, а коштів потрібно витратити чимало.

Екстремали можуть спробувати розігнати свій процесор. Спосіб не для всіх, але тим не менш дозволяє відкласти модернізацію процесора ще на рік а то й два, якщо дозволяє розгінний потенціал материнської плати і процесора. Полягає в збільшенні штатних частот роботи центрального процесора, відеокарти та оперативної пам’яті. Ускладнено індивідуальними особливостями конкретної конфігурації і можливістю передчасного виходу його з ладу.

B. Оперативна пам’ять. Однозначно потрібно додати, якщо під час роботи вся пам’ять завантажена. Як це визначити? Дізнатися це можна через «Диспетчер завдань», якщо в пік роботи (коли відкрито все що може бути відкрито) завантажено до 80% оперативної пам’яті, то краще її збільшити на 50-100%. Благо на даний момент вона копійки коштує.

C. Жорсткий диск. Справа не в розмірі диска, а в його швидкості. Якщо у вас повільний жорсткий диск з економної серії зі швидкістю обертання шпинделя 5400 оборотів в секунду, то його заміна на більш дорогий зі швидкістю 7200 обертів і більш високою щільністю запису додасть продуктивності. У всіх випадках заміна на SSD-накопичувач дуже посміхається користувачам  Швидкодія до і після зовсім інша.

D. Відеокарта. Тут зрозуміло, для ігор міняємо на більш продуктивну, але не забуваємо, що процесор повинен бути «під стать» потужній відеокарті.

 

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені