Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Апаратна профілактика ноутбука

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Апаратна профілактика ноутбука

Пост

Апаратна профілактика ноутбука

Навіщо потрібна і що собою представляє.

Допоки ноутбук працює ніхто не звертає уваги на його температуру, лише коли вже почитає вимикатися під час роботи чи взагалі виходить з ладу тоді несуть на ремонт.

А починає перегріватися та вимикатися найчастіше через те що забивається пилюкою система охолодження, це відбувається з часом не залежно від того як і де експлуатується ноутбук.

Тому потрібно регулярно проводити апаратну профілактику, рекомендується проводити її раз в пів року, але як показує практика, якщо ноутбук використовується в звичайних умовах то раз в рік цілком достатньо.

Отже, що мається на увазі під апаратною профілактикою – розбір ноутбука, чистка системи охолодження, змащення вентилятора, заміна термопасти, термопрокладок і збірка ноутбука.

Профілактика це не панацея від усіх проблем, але значно збільшує шанси на довгу та безперебійну роботу вашого улюбленого нотика.

Не рекомендується самому розбирати та чистити ноутбук, навіть якщо у Вас є необхідний інструмент, термопаста для заміни та руки ростуть з правильного місця :) оскільки можна нанести значну шкоду ноутбуку своїми діями. А також варто зауважити, що кожна модель ноута розбирається по різному і має безліч делікатних защіпок та кріплень, а без практики можна випадково їх зламати.

Не допускайте до перегрівання ноутбуків, проводьте вчасно профілактику, бо одні ноутбуки коли перегріваються почитають спочатку просто вимикатися, а інші можуть зразу виходити з ладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені