Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Брелок Treasure Tag: щоб власники Nokia не губили речей

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Брелок Treasure Tag: щоб власники Nokia не губили речей

Пост

Брелок Treasure Tag: щоб власники Nokia не губили речей

Власники смартфонів Lumia можуть більше не хвилюватися про те, що загублять ключі від дому, флешку з важливою інформацією, гаманець або якусь іншу важливу річ. Nokia випустила для них аксесуар під назвою Treasure Tag, який допоможе знайти місцезнаходження цих речей. Достатньо лише прикріпити його до предметів як брелок.

Головне завдання Treasure Tag – не дати речам загубитися, для чого він кріпиться, наприклад, на зв′язці ключів, гаманцеві або сумці. Коли власник десь залишить своє майно ті відійде від нього на певну відстань, пролунає звуковий сигнал. Якщо споживач з якоїсь причини його не почує, тоді загублені речі можна буде знайти на мапі Nokia Here.

Для цього всередині корпусу Treasure Tag розміром 30х30х10 мм вбудовані адаптер бездротового зв′язку Bluetooth, мікрочіп NFC та зумер. Уся ця електроніка отримує енергію від батарейки CR-2032, якої вистачає на півроку роботи. Загальна вага аксесуару становить 13 грамів.

Для роботи Treasure Tag необхідно, щоб він був з’єднаний зі смартфоном Lumia за допомогою спеціальної програми Nokia Treasure Tag, яку можна завантажити з магазину Windows Phone Store. Вона дозволить керувати цими радіомітками, вимикати їх або переводити в режим очікування. Аксесуар з’єднується з телефоном за допомогою бездротових радіотехнологій NFC та Bluetooth.

Радіомітка Nokia Treasure Tag з’явиться на полицях магазинів у чотирьох варіантах кольору: ціан, жовтий, білий та чорний. Рекомендована ціна цього ярлика складає $29,9, а старт продажів заплановано на квітень. Для роботи з Nokia Treasure Tag власники смартфонів Lumia мають оновитися до версії програмного забезпечення Lumia Black. Володарі гаджетів на Android та iOS зможуть завантажити утиліти для роботи з цим аксесуаром у магазинах програм для своїх платформ.

Теги , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені