Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Гаджети на колесах

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Гаджети на колесах

Пост

Гаджети на колесах

BMW оптимізує свої ресурси з рішеннями Microsoft

Сучасні автомобілі все більше стають схожими на електронні гаджети на колесах: вони дозволяють дзвонити, відправляти повідомлення, переглядати інтернет-сайти та обладнані іншими зручними функціями. Усі ці сервіси та служби постачають автовиробники, які потребують надійних ІТ-рішень. Наприклад, нещодавно один з найбільших світових розробників машин – BMW – впровадив програмне забезпечення Microsoft SQL Server 2014 Enterprise. Воно дозволило автовиробнику оптимізувати свої затрати та отримати гнучке рішення для виконання поточних завдань.

Компанія BMW почала працювати в 1916 році і зараз є одним з лідерів у виробництві авто та мотоциклів. Вона випускає свою продукцію на 25 заводах у 14 країнах світу. Сьогодні BMW Group щороку виробляє та продає близько 2 млн машин. Для своєї роботи корпорація використовує сотні програм, багато з яких працюють на базі Microsoft SQL Server 2008 R2 в операційній системі Windows 2008 R2. Завдяки їм стабільно функціонують усі відділи компанії: від фінансової служби та цехових робітників до агентів з продажу та дилерських центрів. Тому ці сервіси мають функціонувати 99,999% часу.

Попереднє рішення, за допомогою якого BMW управляла своїми базами даних, вимагало значних фінансових затрат, а також не дозволяло легко розширяти функціональність. Останнє було особливо важливим, адже корпоративні бази даних SQL Server вже займали понад 70 терабайтів та щороку зростали на 20%-30%.

Щоб забезпечувати безперебійну роботу своїх підрозділів, BMW потребувала нового рішення з управління базами даних. Воно мало відповідати декільком умовам: мати високу доступність, легку масштабованість та підвищену відмовостійкість. Це могло забезпечити рішення Microsoft SQL Server 2014 Enterprise, яке BMW і впровадила. З ним компанія додатково отримала функцію AlwaysOn Availability Groups, яка підвищує надійність і відмовостійкість корпоративних баз даних. Вона є альтернативою повного копіювання баз даних, що позбавляє компанію від необхідності організовувати спільний мережевий диск для зберігання даних.

Функція AlwaysOn Availability Groups підтримує до восьми вторинних копій баз даних, які можна використовувати в робочому режимі зчитування або для відновлення пошкоджень. Ця технологія також постійно синхронізує транзакції між основною копією та кожною вторинною копією. Це надає підвищених можливостей з відновлення при пошкодженні. Окрім цього, SQL Server 2014 містить поліпшені інструменти діагностики AlwaysOn та пошуку несправностей. З ними системні адміністратори мають більше підказок для усунення збоїв.

BMW почала інтеграцію нового SQL Server 2014 з фукцією AlwaysOn Availability Groups восени минулого року. Цей процес вже завершується, і корпорації вже не потрібно тримати попереднє дороге рішення для дуплікації та відновлення баз даних.

Завдяки SQL Server 2014 працівникам автовиробника ІТ-засоби та програми будуть доступні майже безперебійно. Це рішення також дозволяє оптимізувати загальне використання ресурсів та зменшити витрати на створення резервних копій баз даних. Додатково BMW отримала поліпшену відмовостійкість та зменшила час для пошуку несправностей.

Інструменти, які надає SQL Server 2014 Availability Groups, забезпечують BMW Group доступність критичних внутрішніх та клієнтських програм на рівні 99,999% від усього часу роботи. При цьому обслуговувати систему можна без зупинки бізнес-процесів.

Завдяки тому, що SQL Server 2014 AlwaysOn Availability Groups підтримують до восьми вторинних копій, BMW Group зможе легко розширювати свою ІТ-інфраструктуру з часом. Тести показують, що без зниження продуктивності можна створити вісім вузлів. Тому коли споживачам буде потрібна нова база даних, її можна буде легко організувати.

Рішення Microsoft також надає автовиробникові автоматичні засоби з відновлення працездатності, які допоможуть у разі збою. З ним корпорація має більше гнучкості для захисту своїх даних від втрати, оскільки SQL Server AlwaysOn Availability Groups дозволяє створити до восьми вузлів у кластері та переміщувати їх між останніми.

Програмне забезпечення SQL Server 2014 додатково зменшує час для рутинного обслуговування первинних баз даних, полегшуючи роботу ІТ-адміністратора. Діагностичні можливості цього пакету дозволять ІТ-персоналу BMW Group швидше знаходити причини збоїв та усувати їх.

Теги , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені