Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Картинки, анімації та ігри на основі логотипу Google

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Картинки, анімації та ігри на основі логотипу Google

Пост

Картинки, анімації та ігри на основі логотипу Google

Картинки, анімації та ігри на основі логотипу Google так звані дудли з’являються на головній сторінці пошуку в честь різних подій, свят та ювілеїв.

У 1998 році, ще до того, як компанія стала корпорацією, була створена концепція дудла. Засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін, бажаючи розповісти про свою участь у фестивалі Burning Man, що проходить в пустелі штату Невада, пограли з корпоративним логотипом. Вони помістили намальовану фігурку позаду другої літери “o” в слові Google. Видозмінений логотип повинен був послужити жартівливим повідомленням користувачам Google про те, що засновники знаходяться у від’їзді (англ. out of office). Перший дудл був порівняно простим у виконанні, але саме так народилася ідея прикрашати логотип компанії у зв’язку з важливими подіями .

У 2000 році Ларрі і Сергій попросили веб- майстра Денніса Хвана, який тоді був ще стажером, намалювати дудл до Дня взяття Бастилії. Картинка так сподобалася користувачам, що Денніс був призначений відповідальним за дудли, які все частіше стали з’являтися на головній сторінці Google. Спочатку дудли створювалися тільки до великих свят. Сьогодні публікуються дудли в пам’ять про найрізноманітніші події – наприклад, в день народження Джона Джеймса Одюбона або на ювілей десерту “Сандей”.

З часом дудли стали популярні в усьому світі. В даний час створенням дудлів займається ціла команда талановитих художників та інженерів. Для них створення дудлів – це можливість спільними зусиллями зробити головну сторінку Google ще яскравішою. А їх головна нагорода – посмішки користувачів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені