Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 ICQ 684954308 м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Чому зупиняється онлайн відео?

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Чому зупиняється онлайн відео?
online-video

Пост

Чому зупиняється онлайн відео?

 

Найчастіше гальмує чи зупиняється відео в інтернеті через наступні причини:

1. Слабкий комп’ютер, потужності процесора або оперативної пам’яті не вистачає. Якщо раніше все працювало добре і Ви впевнені в тому, що ресурсу Вашого комп’ютера вистачає то подивіться чи навантажений процесор, скільки вільної пам’яті залишилось і чим вона зайнята у даний момент. Можливо, Ваш комп’ютер сильно захаращений непотрібними програмами. Почистіть кеш браузера, тимчасові файли за допомогою спеціальних програм (наприклад ССlеапеr). Також позакривайте лишні вкладки у браузері, оскільки вони теж забирають оперативну пам’ять.

2. Швидкість інтернет-з’єднання низька.

3. Віруси. Переконайтеся в тому, що у Вас встановлений та обновлений якийсь антивірус, хоча б безкоштовний. Здійсніть перевірку системи на віруси.

4. Неполадки з браузером, кодеками чи флеш-плеєром. Спробуйте подивитися відео онлайн у інших браузерах, можливо, проблема саме у ньому. Завантажте оновлення flash player з офіційного сайту.

5. Перегрівається процесор або відеокарта. Можливо, запилилась система охолодження одного із процесорів (центрального або графічного). Почистіть комп’ютер від пилу.

Теги ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені