Ремонт/Викуп: +38 (067) 340 59 09 sataservice.ua@gmail.com м.Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 57

Google готує нову поліпшену версію GLASS

Комп'ютерний СЦ " SATA Service" Пост Google готує нову поліпшену версію GLASS

Пост

Google готує нову поліпшену версію GLASS

Google працює над новою версією носимого комп’ютера Google Glass, яку розробники обізвали Enterprise Edition. Виходячи з назви, гарнітура призначена не для простих користувачів, а для комерційних організацій. Повідомляється, що пристрій отримає збільшений дисплей, більш продуктивний процесор Intel Atom і поліпшену батарею.
Новина з’явилася через кілька днів після подачі у Федеральну комісію зв’язку США (FCC) документів, в яких описується пристрій з підтримкою Wi-Fi і Bluetooth і кодовою назвою A4R-GG1. Анонімні джерела повідомили, що нова версія Glass орієнтована на комерційне використання.

Збільшений екран повинен розширити поле зору користувача і зменшити навантаження на зір. Нова натільна гарнітура також отримає батарею підвищеної ємності, хоча приріст буде не дуже великим, якщо порівнювати з попередньою версією, йдеться в повідомленні.

Попередня версія Google Glass піддалася критиці за свої обмежені можливості, слабку батарею і невиразний дизайн. Правозахисники також висловили стурбованість тим, що пристрій здатний розпізнавати обличчя людей, таємно записувати і транслювати приватні розмови. У січні виробник відкликав продукт з ринку.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете переглянути усі новини

Показати усі новини

© Всі права захищені